Natural nutrition
for health

Při vytváření našich receptur se soustředíme na poskytování té nejlepší výživy pro podporu zdravého a vitalního života Vašeho psa.

Polaris je vyroben ze 100% přírodních ingrediencí včetně vysoce kvalitního, čerstvě připraveného masa, ovoce, zeleniny a superpotravin, které poskytují nejen zdravotní benefity, ale mají i preventívní funkci.
Pro konzervaci používáme pouze přírodní antioxidanty. Žádná z našich receptur neobsahuje lepek, obilniny, sóju, umělé konzervační látky a barviva. Takto vnikl náš závazek k zákazníkům – 4 JISTOTY Polarisu.

ZDRAVÉ ZAŽÍVÁNÍ

ZDRAVÉ ZAŽÍVÁNÍ

ActiveMOS (zdroj mannanových oligosacharidů), kořen čekanky (zdroj inulinu) a vláknina psyllium, které fungují jako prebiotika, pomáhají podporovat zdravé trávení a podporují vyváženou střevní flóru.

Activemos

ActiveMOS se vyrábí z kvasinek Saccharomyces cerevisiae, konkrétně z jejich buněk, které obsahují mannan-oligosacharidy. Mannan-oligosacharidy působí jako prebiotika, které jsou ideální potravou mikroorganismů přirozeně se vyskytujících v tlustém střevě. Tím zajišťují správný průběh trávení.

KOŘEN ČEKANKY

Zdroj inulinu (rozpustná vláknina), který je ideální potravou pro mikroorganismy v tlustém střevě. Kořen čekanky působí jako prebiotikum, protože stimuluje růst těchto zdraví prospěšných mikroorganismů.

PSYLLIUM

Semena jitrocele indického, obsahují rozpustnou vlákninu, která má schopnost zadržovat vodu. V této formě psyllium funguje jako kartáč, který čistí tlusté střevo a má pozitivní vliv na pohyb střev

BLAHODARNÉ, CHUTNÉ INGREDIENCE

VYSOKÁ KVALITA A OBSAH ČERSTVÉHO MASA

V přírodě byla kořist, tedy čerstvě ulovené maso vždy tou hlavní, preferovanou a nejdůležitější složkou potravy psů.

VÍCERO ZROJŮ ZIVOČIŠNÝCH PROTEINŮ

Základem není pouze poskytnout chutný pokrm, ale především vyvážený obsah aminokyselin. Proto kombinujeme nejbohatší zdroje bílkovin, aby byl jejich přínos pro zdraví co největší a nejefektivnější.

RECEPTURY BEZ OBILOVIN

Receptura sestavená z kombinace brambor a hrášku, které společně poskytují vyvážený glykemický index.

ZDRAVÍ V TĚLE, KRÁSA NA POHLED

ZDRAVÉ SRDCE

Komplex taurinu a omega 3 mastných kyselin (z lososového oleje) podporuje silné a zdravé srdce.
Taurin přispívá k silnému a zdravému srdci.

REDUKCE ZÁPACHU

Extrakt z rostliny yucca pomáhá snížit zápach výkalů díky vysokému obsahu speciálních biologicky aktivních látek.

ZDRAVÁ KŮŽE A LESKLÁ SRST

Omega mastné kyseliny hrají důležitou roli v buněčných membránách (zejména v kožních buňkách). Díky tomu podporují omega mastné kyseliny zachování přirozené struktury a funkce kůže – kůže je zdravá a srst je lesklá.

ZDRAVÉ KLOUBY

Nejznámější látky v chrupavce, které pomáhají udržovat klouby a chrupavky zdravé a flexibilní.
Chondroprotektivní látky chondroitin a glukosamin jsou základními stavebními kameny zdravých kloubů a zároveň slouží jako ochrana chrupavek.

SILNÝ IMUNITNÍ SYSTÉM

POSÍLENÍ  IMUNITNÍHO SYSTÉMU

Macrogard, zdroj beta glukanů, které pomáhají lépe regulovat imunitu proti stresovým látkám a zlepšují tak přirozenou obranyschopnost vašeho psa. Polaris obsahuje také přírodní zdroje antioxidantů, jako je spirulina, rakytník a bylinky (rozmarýn, tymián a petržel).

MACROGARD

Macrogard se vyrábí z kvasinek Saccharomyces cerevisiae obsahujících beta-glukany (speciální typ sacharidů), které mají velmi pozitivní vliv na imunitní systém a pomáhají tak zlepšovat přirozenou obranyschopnost organismu.

SPIRULINA

Obsahuje mnoho pozitivně působících látek (vitamíny, karoteny a antioxidanty), které mají antibakteriální, antivirový a protizánětlivý účinek.

RAKYTNÍK

Je bohatý na vitamín C a další vitamíny a antioxidanty. Díky tomu má pozitivní vliv na imunitní systém.

BYLINKY

Tymián, petržel a rozmarýn jsou bohaté na antioxidanty a mají velmi pozitivní vliv na imunitní systém. Mají také protizánětlivé a antimikrobiální účinky.

Natural
nutrition
for health

POLARIS podporuje zdraví vašich domácích mazlíčků: můžete se spolehnout na naše čisto přírodní super-prémiové receptury.

NAŠE RECEPTURY